pwr
15 بهمن 1401 - 16:58

توزیع بیش از 510 بسته معیشتی بین خانواده زندانیان سمنان

مدیرکل زندان‌های استان سمنان از توزیع بیش از 510 بسته معیشتی بین خانواده زندانیان نیازمند در این استان خبر داد.

امید کهربایی، مدیرکل زندان‌های استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان اظهار کرد: در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با مشارکت خیران، با هدف کمک به معاش خانواده‌های نیازمند زندانی، توزیع بسته‌های معیشتی را در دستور کار قرار دادیم.

وی با اشاره به توزیع بسته‌های معیشتی بین خانواده‌های زندانیان نیازمند گفت: هم‌زمان با شروع دهه مبارک فجر و ولادت باسعادت حضرت علی (ع)، زندان‌های استان سمنان با مشارکت خیران به توزیع بسته‌های کمک معیشتی اقدام کردند.

مدیرکل زندان‌های استان سمنان با بیان اینکه این بسته‌ها ویژه خانواده‌های نیازمند زندانی تدارک دیده شده بود، افزود: این بسته‌ها با همکاری خیران آماده و بین این افراد توزیع شد.

کهربایی با اشاره به اینکه بیش از 510 بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند زندانی توزیع شده است، تصریح کرد: این بسته‌ها به ارزش ریالی هر بسته هفت میلیون ریال تهیه و آماده‌سازی و در روز ولادت حضرت علی (ع) توزیع شد.

وی از توزیع کارت هدیه بین بیش از 215 خانواده نیازمند زندانیان خبر داد و گفت: با مشارکت خوب خیران و دستگاه‌های مختلف، به 215 خانواده نیازمند کارت هدیه 10 میلیون ریال در این روز و ایام مبارک اهدا شد.

پایان پیام/74001/م/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1018714